حصار زنجان بهداشت امکانات بیمارستان

حصار: زنجان بهداشت امکانات بیمارستان علوم پزشکی رونمایی زنجان بهداشت و درمان

گت بلاگز اخبار حوادث کلاهبرداری با تکنیک فروش غرفه‌های نمایشگاهی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: اعضای باندی که به بهانه فروش غرفه‌های نمایشگاهی با جعل اوراق، از شهروندان کلاهبرداری کرده بود به وسیله کار

کلاهبرداری با تکنیک فروش غرفه های نمایشگاهی در تهران

عبارات مهم : ایران

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: اعضای باندی که به بهانه فروش غرفه های نمایشگاهی با جعل اوراق، از شهروندان کلاهبرداری کرده بود به وسیله کارآگاهان پلیس دستگیر شدند.

به گزارش مهر، سرهنگ محمدرضا اکبری گفت: با دستور قضایی، پرونده ای تحت عنوان کلاهبرداری به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد که کارآگاهان پیگیری به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه شاکیان این پرونده حدود ۱۰ نفر بودند، افزود: در بررسی مقدماتی مشخص شد مالباختگان در زمینه برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی و غذایی سنتی و محلی فعالیت دارند که از طریق دوستان خود و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با شخصی که صاحب شرکتی بنام بود، آشنا می شوند.

کلاهبرداری با تکنیک فروش غرفه‌های نمایشگاهی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سرهنگ اکبری گفت: شکات با اعتماد به وی و اسناد و مدارک ارائه شده است به وسیله این شخص که نشان دهنده مجوز برگزاری نمایشگاه بود، اقدام به عقد قرارداد جهت اجاره غرفه می کنند.

وی با اشاره به اینکه هر یک از شکات بر اساس تعداد غرفه و متراژ آن ها، مبالغی از ۳ تا ۳۰ میلیون ریال به حساب وی واریز می کنند، تصریح کرد: بعد از فرارسیدن تاریخ مقرر، عدم برگزاری نمایشگاه و پاسخگو نبودن متهم به تماس ها، مالباختگان ضمن مراجعه متعدد به آدرس، متوجه عدم حضور و متواری شدن وی می شوند.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: اعضای باندی که به بهانه فروش غرفه‌های نمایشگاهی با جعل اوراق، از شهروندان کلاهبرداری کرده بود به وسیله کار

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا گفت: کارآگاهان پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با انجام تحقیقات میدانی محسوس و نامحسوس، محل های تردد متهم در چند نقطه از شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را شناسایی کردند که مشخص شد متهم به صورت پوششی در زمینه فروش سرویس خواب کودک فعالیت می کند.

وی با بیان اینکه بعد از شناسایی مخفیگاه متهم، وی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد، افزود: متهم در تحقیقات پلیسی معترف شد مجوزهای کلاهبرداری از غرفه های نمایشگاه را از فردی اخذ کرده هست؛ بعد از اعترافات متهم، همدست وی به وسیله کاراگاهان پلیس دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش مقادیری اوراق جعلی، قراردادهای نمایشگاه و تعدادی مهرهای مختلف، پایه مهر و دو دستگاه رایانه کشف شد.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند، گفت: اعتماد بی جا به اشخاصی که هیچ اطلاعاتی در مورد پیشینه آنها نداریم و همچنین انعقاد قرارداد بدون استعلام شرکت مربوطه از مبادی ذیربط، باعث اینگونه آسیب ها می شود که گاهی جبران ناپذیر است.

کلاهبرداری با تکنیک فروش غرفه‌های نمایشگاهی در پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | نمایشگاه | نمایشگاه | پلیس آگاهی | کلاهبرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs