حصار زنجان بهداشت امکانات بیمارستان

حصار: زنجان بهداشت امکانات بیمارستان علوم پزشکی رونمایی زنجان بهداشت و درمان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رقبا دقت کنند، کسی که رئیس‌جمهور منتخب مردم شده است حرمت دارد/ یک توصیه به روحانی ، هشدار امام جمعه تهران

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: انتظار این بود که در روزهای انتخابات ریاست جمهور دوازدهم ادب، اخلاق و حرمت نظام حفظ شود و با کمال تلخی می‌گوی

رقبا دقت کنند، کسی که رئیس‌جمهور منتخب مردم شده است حرمت دارد/ یک توصیه به روحانی ، هشدار امام جمعه تهران

هشدار امام جمعه تهران: رقبا دقت کنند، کسی که مدیر جمهور منتخب مردم شده است حرمت دارد/یک توصیه به روحانی

عبارات مهم : ایران

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: انتظار این بود که در روزهای انتخابات ریاست جمهور دوازدهم ادب، اخلاق و حرمت نظام حفظ شود و با کمال تلخی می گویم این مهم از سوی بعضی کاندیداها رعایت نشد.

به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن خیرمقدم به ۱۳۵ شهیدی که پیکرشان از طریق مرز دریایی اروند به کشور وارد شد، اعلام کرد: ۱۸ تن از این عزیزان غواص بوده و دست هایشان بسته بود. دست های آنان بسته شد تا دست های ما باز باشد.

رقبا دقت کنند، کسی که رئیس‌جمهور منتخب مردم شده است حرمت دارد/ یک توصیه به روحانی ، هشدار امام جمعه تهران

اهم بیانات خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران را به نقل از خبرگزاری ها در ادامه بخوانید؛

*{با اشاره به آخرین اوضاع سیاسی بحرین} حقیقت این است که بحرین به زندان بزرگی جهت شهروندان این کشور تبدیل شده است و مدام سرکوب و جنایت است و در یورش به منزل آیت الله عیسی قاسم تعداد زیادی شهید، زخمی و بازداشت شدند و اگر بخواهم همه را در یک کلمه خلاصه کنم، آن کلمه «وحشی گری» است و این واکنش‌ها حکومت به مردمش بی سابقه است که در پی ملاقات شاه جنایت کار بحرین با ترامپ این جنایت صورت گرفته است.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: انتظار این بود که در روزهای انتخابات ریاست جمهور دوازدهم ادب، اخلاق و حرمت نظام حفظ شود و با کمال تلخی می‌گوی

*{خطاب به مردم بحرین }مقاومت شما در برابر این ظلم ها جهاد فی السبیل الله بوده و شهدای شما با شهدای بدر و احد محشور خواهند شد و این هزینه ای است که شما در راه عزت و عظمت خود می پردازید.

* قصه، فقط قصه شیخ عیسی قاسم نیست. گرچه این هم جهت ما مهم است ولی قصه، قصه مقابله با اسلام ناب محمدی (ص) در بحرین هست. حاکمان بحرین نمایان شدن همان اسلام آمریکایی هستند که امام راحل (ره) می فرمود. این دیکتاتورها بحرینی نبوده و اهل حجاز هستند که به ضرب و زور بریتانیایی ها بر بحرین حاکم شدند. ما به آن ها می گوییم آینده شاه جنایتکار کشور عزیزمان ایران را برابر خود ببینید. سنت های تاریخ می گویند حاکمان جبار نخواهند ماند و چه باشیم و چه نباشیم، زوال آل سعود و خلفای بحرین را خواهیم دید.

* سه هفته متوالی است که دولت عربستان مردمش را می کوبد و به شهری که در حوزه حکومتی خودشان هست، موشک می کوبند. منزل ها را به آتش کشیده و مدارس را ویران می کنند و این جنایت درحالی صورت می گیرد که رییس جمهوری آمریکا به این حاکم جبار «خسته نباشید» می گوید و ما فریاد می زنیم شرکت های بین الملی آیا این جنایات را نمی بینید. اگر دین ندارید، انسان باشید.

رقبا دقت کنند، کسی که رئیس‌جمهور منتخب مردم شده است حرمت دارد/ یک توصیه به روحانی ، هشدار امام جمعه تهران

* اگر این تعداد انسان که در یمن، عربستان و بحرین شهید می شدند، پرنده ها کشته شده است بودند، فریاد می کشیدند آیا به جان حیوانات رحم نمی کنید. آیا جان انسان از حیوانات کم ارزش تر هست. خداوند جای حق نشسته است و ان شاءالله حق را بازخواهد ستاند.

* حضور شکوهمند بیش از ۴۱ میلیون و همکاری ۷۳ درصدی مایه مباهات نظام هست. در امریکا و کشورهای اروپایی همکاری بین ۴۰ تا ۵۰ درصد بوده و گاهی از این زیاد می شود و نام این اتفاق، مردم سالاری اسلامی است و ما به حاکمیت آن می بالیم و تک تک آرایی که به صندوق ریخته شد، رای به نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بوده است.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: انتظار این بود که در روزهای انتخابات ریاست جمهور دوازدهم ادب، اخلاق و حرمت نظام حفظ شود و با کمال تلخی می‌گوی

*در تولید این حماسه مقام معظم رهبری نقش اول را داشته، تشویق کردند، رهنمود دادن که همه پای صندوق ها بیایند و الحمدالله این حماسه محقق شد. از مراجع معظم تقلید، فرهیختگان دانشگاهی، صداوسیما، ناظران، مجریان، تامین کنندگان امنیت انتخابات و دیگرانی که این حماسه را ساختند، تقدیر می کنیم.

*ما دو فضا در انتخابات داریم. یک قبل از برگزاری و دوم بعد از آن. این یک قانون نانوشته در تمام دنیا است که بعد از برگزاری، مسابقه ها کنار می رود و حقیقت این است که باید انتخابات را با ااین پیامد بپذیریم. نمی شود که بعد از هر انتخابات تا ۴ سال کدورت باشد. این مهم با شعار حاصل نمی شود؛ بلکه با عمل حاصل می شود. این که کسی رقیب و هوادارانش را بعد از انتخابات فریب کار و تنش زا بنامد، نه اجماع ملی شکل می گیرد و نه وحدت!

رقبا دقت کنند، کسی که رئیس‌جمهور منتخب مردم شده است حرمت دارد/ یک توصیه به روحانی ، هشدار امام جمعه تهران

*این که بعد از انتخابات کسانی با ادبیات فضای مسابقه صحبت کنند، وحدت شکن است و ضداجماع ملی! همه باید مراقب صحبت های خود باشند. یک فضا هم قبل از انتخابات هست. این مناظره های زنده تلویزیونی از برکات این نظام بود و باید از صداوسیما تقدیر جدی داشته باشیم. منتها انتظار این بود که ادب، اخلاق و حرمت نظام حفظ شود و با کمال تلخی می گویم این مهم از سوی بعضی کاندیداها رعایت نشد. البته بیان این مسئله الان فایده ندارد و این را جهت انتخابات ۱۴۰۰ می گوییم.

*در این مناظره ها بعضی طوری حرف می زدند که اپوزیسیون نظام می زند. بعضی حرف هایی که زدند و اقداماتی که انجام دادند، کاش صورت نمی گرفت و امیدواریم در انتخابات بعدی تدبیری صورت گیرد که مانع می شد.

*در هر انتخاباتی تخلفاتی داریم. تخلفات دو نوع هست. یک تخلفات گسترده و اساسی که کل انتخابات را زیرسوال می برد که الحمدالله در جمهوری اسلامی چنین تخلفاتی نداشتیم و دوم تخلفاتی که اساس انتخابات را زیرسوال نمی برد و با این حال باید با آن برخورد شود. گزارش های تخلفات این بار بسیار زیاد است.

*اما هنگامی که یک مسئول محترم می گوید ۴ میلیون نفر و مسئول دیگر از ۳ میلیون و مسئول بعدی از ۱ میلیون نفری که ساعت ۱۲ شب نتوانستند رای بدهند، صحبت می کنند باید تحلیل کنید آیا این طور شده. چون تعرفه ها نیامده هست. انتخابات مورد تایید هست. شورای نگهبان این حق الناس را بررسی کند که آیا تضییع شده است و مقصران این امر باید محاکمه و به مردم معرفی شوند.

* مردها نگویند این ناشی از ازدحام جمعیت هست. البته ازدحام بوده ولی آیا بعضی حوزه ها تعرفه نرفته است و شورای نگهبان باید این چراها را پاسخ دهد و همه تسلیم نظر این شورا خواهیم بود.

* مراحل انتخابات طی خواهد شد و تنفیذ مقام معظم رهبری صورت می گیرد و بعد از آن، رییس جمهوری رییس جمهوری قانونی کشور خواهد بود و همه باید به او کمک کنیم.

*انتخابات تمام شد ولی باید حرمت ها را نگه داریم. آن چنان که رقبا نیز باید دقت کنند کسی که منتخب شده است نیز حرمت دارد. ولی منتخب محترم نباید رقبا را دست کم بگیرد. هر لحظه کار بدی بود که به رقبا تندرو و افراطی بگوییم ولی حال که ۱۶ میلیون رای مشخص شده، این که به این مجموعه افراطی بگوییم کار درستی نیست. باید حرمت رییس جمهور محترم حفظ شود و رییس جمهور محترم نیز باید حرمت رقبا را حفظ کند.

واژه های کلیدی: ایران | بحرین | جنایت | میلیون | انتخابات | منتخب مردم | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs