حصار زنجان بهداشت امکانات بیمارستان

حصار: زنجان بهداشت امکانات بیمارستان علوم پزشکی رونمایی زنجان بهداشت و درمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی در فدراسیون فوتبال در کار نیست! ، تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود ولی زمانش را باید شرکت لیگ مدیریت کند. 

سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی در فدراسیون فوتبال در کار نیست! ، تاج

تاج: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی در فدراسیون فوتبال در کار نیست!

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود ولی زمانش را باید شرکت لیگ مدیریت کند.

به گزارش میزان، در نهایت برگزاری دربی پایتخت در آلمان قطعی شد و دو تیم استقلال و پرسپولیس روز 31 تیر در آرمینیا بیله فلد به مصاف همدیگر می روند. این در حالی است که شرکت لیگ فوتبال تأکید دارد سوپرکاپ باید در تاریخ 30 تیر برگزار شود. یعنی پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر شانزدهم باید یک روز قبل از دربی آلمان، در ورزشگاه آزادی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار بگیرد!

سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی در فدراسیون فوتبال در کار نیست! ، تاج

مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال در این باره اظهار داشت: دوستان در حال مدیریت و برنامه ریزی این عنوان هستند. البته این کار، کار شرکت لیگ هست. به نظرم این سؤالات را باید از مسئولان شرکت لیگ بپرسید. من چندان در کم و کیف چگونگی گزینش تاریخ سوپرکاپ نیستم.

وی ادامه داد: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود ولی زمانش را باید شرکت لیگ مدیریت کند. من نمی دانم زمانش چگونه گزینش شده است است ولی حتما باید برگزار شود.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود ولی زمانش را باید شرکت لیگ مدیریت کند. 

رئیس فدراسیون فوتبال راجع به بدهی های کلوب های لیگ برتری از جمله نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ما مسیری را با مجلس شورای اسلامی پیش می رویم. پالس هایی را به مجلس فرستاده ایم. توجه داشته باشید که این حرف ها را زمانی می زنیم که حال فوتبال خوب هست. ما در وقت بد، این حرف ها را نمی زنیم. الان که در عالی ترین شرایط قرار داریم، بزرگترین اخطارها را به مسئولان کشور می دهیم. ما باید گا م های مؤثری برداریم. اگر این اتفاق نیفتد حتما دچار اشکال جدی می شویم. یکی از این موارد هم کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

تاج خاطرنشان کرد: به نظر من اگر یک نگاه منطقی داشته باشیم، می بینیم که همه این ها دچار اشکالاتی هستند. این طور نیست که کسی بگوید مدیران کلوب ها راحت می روند و می آیند و بدهکار هم هستند. این گونه که مدیر کلوب نمی تواند ورزشگاه بسازد. کدام مدیر در دنیا بدون منابع توانسته ورزشگاه بسازد؟ باید دست مدیران باشگا ه ها را بوسید که با این شرایط کار می کنند. باید اتفاقات دیگری در کشور بیفتد و اتفاقا آن کار عملی به دست مجلس انجام می شود. آن وقت نه فشاری به صدا و سیما، نه به ما و نه به بدنه فوتبال وارد می شود. بعضی از قوانین باید عوض کردن کنند. بخشنامه ای از AFC و فیفا آمده که خودم اعتقاد دارم کمی جهت آینده فوتبال، دلواپس کننده هست. باید گام های مؤثری در همین مدت نزدیک برداریم.

وی در تصویر العمل به صحبت های امیر عابدینی، مدیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال که گفته بود مثلثی در فدراسیون فوتبال است و همه تصمیمات را وتو می کند، تأکید کرد: من این حرف را محکوم می کنم چون حرف درستی نیست.

سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی در فدراسیون فوتبال در کار نیست! ، تاج

همان طور که می دانید هیئت رئیسه ما جلسه تشکیل داده هست. برداشتن و گذاشتن دبیرکل یا برداشتن هر مسئولی در کمیته ها، در اختیار مدیر فدراسیون فوتبال است ولی جهت گذاشتن هر فردی باید مصوبه هیئت رئیسه را داشته باشیم. ابتدا سرپرست می گذارند و بعد اگر درخواست کردند او را دائمی کنند، باید هیئت رئیسه تأیید کند. حداقل در این مورد، تمام اعضای هیئت رئیسه در جریان بودند. مثلثی در کار نیست و مربعی هم در کار نیست! همه اعضای هیئت رئیسه در جریان همه اتفاقات فدراسیون هستند.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | مدیریت | برگزاری | ورزشگاه | هیئت رئیسه | دربی پایتخت | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs