حصار زنجان بهداشت امکانات بیمارستان

حصار: زنجان بهداشت امکانات بیمارستان علوم پزشکی رونمایی زنجان بهداشت و درمان

دوری شش ماهه ستاره استقلال از دنیای فوتبال

به گزارش ایلنا، داریوش شجاعیان در بازی با ذوب آهن در نیمه نخست با میلاد فخرالدینی برخورد شدیدی داشت و با درد شدید زمین مسابقه را ترک کرد. همان موقع شایعه پارگی ..

ادامه مطلب

پیشنهاد کلوب نرسید، می توانم با دیگران مذاکره کنم! / شفر

سرمربی استقلال می گوید که مدیر برنامه های او می تواند با دیگر کلوب ها مذاکره کند. شفر: پیشنهاد کلوب نرسید، می توانم با دیگران مذاکره کنم! ..

ادامه مطلب

پله انسان خودخواهی است / تورام

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، لیلیان تورام ستاره سابق فوتبال فرانسه به انتقاد از پله اسطوره برزیل پرداخت. او گفت: این همه تصویر العمل نسبت به ن..

ادامه مطلب

باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ برابر استقلال دو سورپرایز داریم ، شفر/ عنایتی

شفر: باید مثل یک قهرمان از زمین خارج شویم/ بازی دوستانه با پرسپولیس با حضور پیشکسوتان و بازیگران و صورت های معروف است شفر: باید مثل یک قهرما..

ادامه مطلب

شرط تمدید قرارداد شفر با استقلال اعلام شد

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی آلمانی تازه استقلالی ها با این تیم قرارداد 6 ماهه امضا کرده هست. مدیران استقلال همان روز عقد قرارداد اعلام کردند قرارداد او در صو..

ادامه مطلب

یک جام دیگر جهت ونگر ، پیروزی آرسنال برابر چلسی در ضربات پنالتی

تیم فوتبال آرسنال در دیدار سوپرکاپ انگلیس موسوم به جام خیریه برابر چلسی به پیروزی دست یافت و یک جام دیگر به کلکسیون افتخارات خود افزود. پ..

ادامه مطلب

سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی در فدراسیون فوتبال در کار نیست! ، تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود ولی زمانش را باید شرکت لیگ مدیریت کند.  تاج: سوپرکاپ حتما باید برگزار شود/ مثلث و مربعی ..

ادامه مطلب